Hakkızda

 

 

2014 yılında kurulan ACT Endüstriyel Maddeler bir dünya markası olan Lincoln Electric firmasının bayiliğini yaparak işe başlamış, bunu yanında bir çok marka ve modelde çeşitli kaynak makine ve malzemelerinin ithalat, satış ve servisini, alanında uzmanlardan oluşan kadrosuyla, her sene büyüyerek geliştirmektedir.

 

Özellikle ülkemiz sanayide eksikliği hissedilen, özel amaçlı kaynak makina ve malzemeler hususunda gerek özel ürünleri ithal ederek veya yurt içinden tedarik ederek müşterilere sonuç odaklı hizmet vermektedir. Özellikle İnverter teknolojisinin kaynak teknolojisi alanında da gelişiminin ve yayılmasını hızla artması sonucu müşterilerin servis ihtiyaçlarına da hızlı ve doğru şekilde hizmet vermek genel ilkelerimizdendir.

 

Yoğun olarak hizmet verdiğimiz alanları, gemi inşa sanayi , enerji ve inşaat sektörü yanında, gıda ve kimya sektörü , otomotiv endüstrisi ve otomotiv yan sanayi , petrol ve doğalgaz boru hatları , rafineri ve petrokimya , demir ve çelik endüstrisi, ısı teknolojisi sanayi, reklamcılık sektörü, off-shore , iş makineleri, ambalaj sektörü, makine imalat sektörü, ulaşım sektörü, madeni eşya sanayi sayılabilir.